fbpx

Goniec Apteczny 02/2021 (35)

Szanowni Czytelnicy!

W 2. numerze Gońca mamy dla Was przedruk z podręcznika na temat szczepień i chorób zakaźnych. Warto się zapoznać, szczególnie w tym czasie. Poza doniesieniami z Polski i Zagranicy, w numerze tym zajdziecie też felieton z przemyśleniami na temat naszej roli i przygotowania do opieki nad pacjentami w tym trudnym czasie.

Uprawnienia do szczepienia dla farmaceutów już tuż tuż – wyjaśniamy, co mówi nowa ustawa. Ściągą w tym numerze jest Wykaz N z przykładami leków z rynku – warto sobie odświeżyć, jakimi narkotykami dysponujemy w aptece. Test wiedzy będzie dotyczył farmakologii i farmacji od praktycznej strony – zapraszamy do spróbowania swoich sił.

Ulotka dla pacjenta w tym numerze przewidywana jest dla pacjentów mających obawy przed szczepieniem przecie COVID-19. Warto już teraz wydawać ją pacjentom i uczyć ich, że po wiarygodne informacje najlepiej przyjść do apteki.
Goniec_Apteczny_nr_02_2021_(35)

Przewiń do góry

Oświadczenie

Goniec Apteczny przeznaczony jest dla farmaceutów oraz osób uprawnionych do wystawiania recept lub prowadzących obrót produktami leczniczymi.

Klikając „Potwierdzam” oświadczasz, że jesteś taką osobą.