fbpx

Goniec Apteczny 10/2021 (43)

W 43-cim numerze Gońca aptecznego poznacie fragment podręcznika Alergia z perspektywy farmaceuty, dzięki któremu dowiecie się jak różnicować i czym leczyć kontaktowe zapalenie skóry.
W tym numerze znajduje się też artykuł z serii Q&A i odpowiedź na pytanie jednego z czytelników – które probiotyki można przyjmować razem z antybiotykiem? W wiedzy produktowej temat często poruszany w aptekach, czyli komu tak naprawdę warto polecać suplementację magnezu i na co należy zwrócić uwagę przy jego wydawaniu.

Sekcja dotycząca Prawa i realizacji recept odpowie na pytanie: czy można wydać leki z grupy IV-P na podstawie zapotrzebowania wydanego przez gabinet weterynaryjny?

Ulotka dla pacjenta dotyczy niewydolności serca. Pacjent dowie się z niej, czym jest to schorzenie, na jakie objawy powinien zwrócić uwagę oraz czy może zrobić coś, aby zmniejszyć ryzyko wystąpienia lub zaostrzenia niewydolności serca.

Goniec_Apteczny_nr_10_2021_(43)
Przewiń do góry

Oświadczenie

Goniec Apteczny przeznaczony jest dla farmaceutów oraz osób uprawnionych do wystawiania recept lub prowadzących obrót produktami leczniczymi.

Klikając „Potwierdzam” oświadczasz, że jesteś taką osobą.