fbpx

Goniec Apteczny 15/2020 (15)

Piętnasty numer tygodnika Goniec Apteczny jest już dostępny. W sekcji aktualności piszemy o tym, kim jest nowy Minister Zdrowia, refundowanych szczepionkach przeciwko grypie dla farmaceutów, nowym leku na COVID-19 produkowanym w Polsce i wpływie przyjmowania dużych dawek biotyny na diagnostykę zawału. Publikujemy także felieton „20 lat w oparach absurdu”.

W sekcji Prawo i realizacja recept mamy dla Was listę sytuacji, w których macie prawo odmówić wydania produktu leczniczego. Dodatkowo rozdział z podręcznika Zeszyty Apteczne: Ból z perspektywy farmaceuty oraz opracowanie z kategorii Wiedza produktowa dotyczące tranu.

W Ściądze Aptecznej przypomnienie kilku pojęć związanych z bezpieczeństwem stosowania leku u kobiet karmiących piersią. Do druku ulotka do wydania pacjentowi na temat objawów i hipoglikemii i hiperglikemii. W sekcji rozrywkowo-edukacyjnej Krzyżówka Apteczna #13.

Przewiń do góry

Oświadczenie

Goniec Apteczny przeznaczony jest dla farmaceutów oraz osób uprawnionych do wystawiania recept lub prowadzących obrót produktami leczniczymi.

Klikając „Potwierdzam” oświadczasz, że jesteś taką osobą.